Strona główna Ważna Informacja
Ważna Informacja PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

Informujemy, że Przedszkole Miejskie im. Krasnala Hałabały od 01 września 2020 r. jest przeniesione do tymczasowej siedziby w Samorządowej Szkole Podstawowej przy ulicy Jana Pawła II 20 .

Ze względu na procedury związane z przeciwdziałaniem COVID-19 wejście do budynku przedszkola znajduje się od ulicy PARKOWEJ ( boczna furtka ) . Nie będzie możliwości przyprowadzania dzieci głównym wejściem do szkoły. Cała dokumentacja , procedury , oświadczenia zostaną Państwu wkrótce przesłane na adresy mailowe . Planowane jest spotkanie adaptacyjne 31 sierpnia 2020( poniedziałek) dla dzieci nowoprzyjętych z rocznika 2017 i 2016 . O przebiegu spotkania oraz godzinie zostaną Państwo poinformowani w najbliższym czasie.

Wyprawek plastycznych na razie nie zakupujemy !!!