Strona główna Zakończenie roku
Zakończenie roku PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!!!

Zakończył się kolejny rok szkolny, tym razem wyjątkowy i zaskakujący. Chyba nikt sobie nie wyobrażał, że przyjdzie nam pracować zdalnie. Taka wizja niestety stała się rzeczywistością. Nauczanie zdalne było ogromnym wyzwaniem zwłaszcza dla tak małych dzieci, które na co dzień potrzebują bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. Za ogromny wkład pracy, zaangażowanie , cierpliwość i wyrozumiałość serdecznie dziękuję rodzicom , nauczycielom oraz przedszkolakom, które sumiennie odsyłały wykonane zadania . Życzę wszystkim udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku. Żywię nadzieję ,że kolejny rok szkolny będzie taki, jak wszystkie inne do tej pory i, że wszyscy spotkamy się   1 września 2020 roku w tymczasowej siedzibie przedszkola w Samorządowej Szkole Podstawowej w Podkowie Leśnej .

Jednocześnie chciałam poinformować, że przedszkole jest w trakcie wyprowadzki z dotychczasowej siedziby i przygotowywania sal w nowej siedzibie . W związku z tym kontakt z administracją przedszkola do 15 sierpnia 2020 r. odbywać się będzie tylko drogą elektroniczną poprzez maile podane na stronie internetowej .

O organizacji roku szkolnego 2020/2021 będziemy Państwa informować na stronie przedszkola po 20 sierpnia 2020 r.

Dorota Staszewska - Dyrektor przedszkola