Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Statystyka

Odsłon : 469682
Strona główna Planowane uruchomienie przedszkola
Planowane uruchomienie przedszkola PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 11 maja 2020 r., planujemy – po uzyskaniu pozytywnej opinii Sanepidu, uruchomienie jednej grupy przedszkolnej (liczącej do 12 osób w/g wytycznych GIS-u).

W pierwszej kolejności miejsce w przedszkolu będą miały zapewnione dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Z uwagi na konieczność prowadzenia zdalnego nauczania w zakresie realizacji podstawy programowej zostaje skrócony czas pracy placówki – od dnia 11 maja 2020 r. do odwołania Przedszkole im. Krasnala Hałabały będzie czynne w godzinach 8.00- 16.00.

W następnym etapie planujemy uruchomienie drugiej grupy przedszkolnej, dla dzieci rodziców, którzy swoją pracę będą musieli wykonywać poza miejscem swojego zamieszkania i nie będą mogli skorzystać z zasiłku opiekuńczego.

Docelowo, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS-u, w przedszkolu będzie mogło przebywać maksymalnie 48 dzieci, tym samym w dalszych etapach będą uruchomiane kolejne dwie grupy, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie oraz dostateczna ilość personelu.

Decyzje o przyjęciu dziecka do przedszkola będą rozpatrywane indywidualnie, w zależności od sytuacji rodziny, pracy zawodowej rodziców, przez Dyrektora przedszkola.

O szczegółach funkcjonowania reżimu sanitarnego zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

 

BIP

Zdjęcia przedszkola

P1110225.jpg

Zegar

Ulti Clocks contentStworzone dzięki Joomla! Copyright Przedszkole Miejskie w Podkowie Lesnej. Valid XHTML and CSS.