Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Statystyka

Odsłon : 230300
Strona główna Przedstawienie w przedszkolu
Przedstawienie w przedszkolu PDF Drukuj Email

 

„Z przygód Krasnala Hałabały” - to wyjątkowe przedstawienie wystawione przez dzieci z grup zerowych dla całego przedszkola. W ten sposób uczciliśmy święto naszego patrona i wszystkich Pracowników Przedszkola. Przedstawienie było barwne, wesołe. Dzieci pokazały prawdziwą grę aktorską.

W tym wyjątkowym dniu swoje święto miały też dzieci z grupy maluszków – pasowanie na przedszkolaka. Mimo krótkiego stażu w przedszkolu wypadły znakomicie. Zaprezentowały krótki program artystyczny – piosenki i wiersze. Każdy przedszkolak złożył przyrzeczenie i został odznaczony plakietką przedszkolaka przez Krasnala Hałabałę.

 

DSCF3465

 

DSCF3466

 

DSCF3468

 

DSCF3473

 

DSCF3479

 

DSCF3484

 

BIP

Zdjęcia przedszkola

P1110186.jpg

Zegar

Ulti Clocks contentStworzone dzięki Joomla! Copyright Przedszkole Miejskie w Podkowie Lesnej. Valid XHTML and CSS.