Strona główna Przedstawienie w przedszkolu
Przedstawienie w przedszkolu PDF Drukuj Email

„Z przygód Krasnala Hałabały” - to wyjątkowe przedstawienie wystawione przez dzieci z grup zerowych dla całego przedszkola. W ten sposób uczciliśmy święto naszego patrona i wszystkich Pracowników Przedszkola. Przedstawienie było barwne, wesołe. Dzieci pokazały prawdziwą grę aktorską.

W tym wyjątkowym dniu swoje święto miały też dzieci z grupy maluszków – pasowanie na przedszkolaka. Mimo krótkiego stażu w przedszkolu wypadły znakomicie. Zaprezentowały krótki program artystyczny – piosenki i wiersze. Każdy przedszkolak złożył przyrzeczenie i został odznaczony plakietką przedszkolaka przez Krasnala Hałabałę.

Weather data OK
Podkowa Leśna
18 °C
[Szczegóły]

Stworzone dzięki Joomla! Copyright Przedszkole Miejskie w Podkowie Lesnej.
Warning: call_user_func(tdo) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /templates/green-hills-template/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.