Zakończenie roku PDF Drukuj Email

Szanowni Rodzice!!!

Zakończył się kolejny rok szkolny, tym razem wyjątkowy i zaskakujący. Chyba nikt sobie nie wyobrażał, że przyjdzie nam pracować zdalnie. Taka wizja niestety stała się rzeczywistością. Nauczanie zdalne było ogromnym wyzwaniem zwłaszcza dla tak małych dzieci, które na co dzień potrzebują bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. Za ogromny wkład pracy, zaangażowanie , cierpliwość i wyrozumiałość serdecznie dziękuję rodzicom , nauczycielom oraz przedszkolakom, które sumiennie odsyłały wykonane zadania . Życzę wszystkim udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku. Żywię nadzieję ,że kolejny rok szkolny będzie taki, jak wszystkie inne do tej pory i, że wszyscy spotkamy się   1 września 2020 roku w tymczasowej siedzibie przedszkola w Samorządowej Szkole Podstawowej w Podkowie Leśnej .

Jednocześnie chciałam poinformować, że przedszkole jest w trakcie wyprowadzki z dotychczasowej siedziby i przygotowywania sal w nowej siedzibie . W związku z tym kontakt z administracją przedszkola do 15 sierpnia 2020 r. odbywać się będzie tylko drogą elektroniczną poprzez maile podane na stronie internetowej .

O organizacji roku szkolnego 2020/2021 będziemy Państwa informować na stronie przedszkola po 20 sierpnia 2020 r.

Dorota Staszewska - Dyrektor przedszkola

Dofinansowanie letniego wypoczynku PDF Drukuj Email

Dyrektor Przedszkola Miejskiego im. Krasnala Hałabały informuje,

Iż wszyscy pracownicy świadczący pracę , jak również przebywający na świadczeniu emerytalnym proszeni są o złożenie wniosków o dofinansowanie letniego wypoczynku do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w placówce przedszkolnej ( ul. Miejska 7) w godzinach 9.00-12.00

do dnia 5 czerwca 2020r.

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 22 758 95 46.

Wnioski można pobierać w placówce od dnia 19 maja 2020 r.

Dyrektor przedszkola

Dorota Staszewska

Planowane uruchomienie przedszkola PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 11 maja 2020 r., planujemy – po uzyskaniu pozytywnej opinii Sanepidu, uruchomienie jednej grupy przedszkolnej (liczącej do 12 osób w/g wytycznych GIS-u).

W pierwszej kolejności miejsce w przedszkolu będą miały zapewnione dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Z uwagi na konieczność prowadzenia zdalnego nauczania w zakresie realizacji podstawy programowej zostaje skrócony czas pracy placówki – od dnia 11 maja 2020 r. do odwołania Przedszkole im. Krasnala Hałabały będzie czynne w godzinach 8.00- 16.00.

W następnym etapie planujemy uruchomienie drugiej grupy przedszkolnej, dla dzieci rodziców, którzy swoją pracę będą musieli wykonywać poza miejscem swojego zamieszkania i nie będą mogli skorzystać z zasiłku opiekuńczego.

Docelowo, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS-u, w przedszkolu będzie mogło przebywać maksymalnie 48 dzieci, tym samym w dalszych etapach będą uruchomiane kolejne dwie grupy, jeżeli będzie takie zapotrzebowanie oraz dostateczna ilość personelu.

Decyzje o przyjęciu dziecka do przedszkola będą rozpatrywane indywidualnie, w zależności od sytuacji rodziny, pracy zawodowej rodziców, przez Dyrektora przedszkola.

O szczegółach funkcjonowania reżimu sanitarnego zostaną Państwo poinformowani w późniejszym terminie.

Rekrutacja PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

W związku z tym, że zakwalifikowani kandydaci w terminie i zgodnie z przepisami złożyli oświadczenia woli i tym samym zostały zapełnione wszystkie wolne miejsca, informujemy, że w naszym przedszkolu

nie zostaje ogłoszona rekrutacja uzupełniająca .

Bez tytułu

Informacja dot. rekrutacji PDF Drukuj Email

REKRUTACJA na rok 2020/2021

Szanowni Państwo , terminy rekrutacji pozostają bez zmian.

WNIOSKI wraz z załącznikami można składać w budynku przedszkola codziennie do 27 marca 2020 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 u Dyrektora bądź intendenta przedszkola.

Koronawirus PDF Drukuj Email

Bez tytułu

Szanowni Rodzice

Na spotkaniu z Panem Burmistrzem Miasta Podkowa Leśna zapadła decyzja o zamknięciu przedszkola od piątku 13 marca 2020 r.

Czwartek 12.03.2020r. jest ostatnim dniem, kiedy pracujemy, ale jest to także dzień abyście mogli Państwo zorganizować opiekę na kolejne kilkanaście dni dla swoich dzieci.

Jednocześnie proszę o ograniczenie kontaktów poza przedszkolem w czasie tej przymusowej przerwy podyktowanej zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci i osób z najbliższego otoczenia.

Dziękuję za zrozumienie

Dorota Staszewska